Termostat T1 dla grzejników
Jawo Jawotherm

Oszczędność grzejnika w 60 procentach zależy od jego termostatu.

Nowy termostat elektroniczny Jawo-T1 to w całości produkt firmy Jawo. To wynik analizy niezliczonych rozmów z klientami, to chęć stworzenia takiego termostatu, którego dla grzejników elektrycznych w tej postaci jeszcze nikt nie wymyślił. Nie było łatwo stworzyć termostat spełniający wszystkie najnowsze normy unijne oraz bardzo wymagające niemieckie przepisy bezpieczeństwa użytkownika uwzględniając również jego sugestie. Termostat Jawo-T1, to kamień milowy w sterowaniu grzejnikami Jawo. Jako jedyny termostat Jawo potrafi również regulować temperaturę powierzchni grzejnika.

Obsługa termostatu Jawo-T1 odbywa się poprzez tekstowe menu również w języku polskim.  

Grzejniki Jawo spełniają najnowsze normy (od 01.01.2018) Komisji Unii Europejskiej, wszystkie grzejniki elektryczne muszą posiadać elektroniczne termostaty z możliwością programowania czasu i temperatury. Każdy termostat musi mieć sygnał dzwiękowy przy włączaniu i wyłączaniu grzejnika oraz wiele innych wymogów.

 

Termostat LCD dla grzejników Jawo Lamina

Zalety termostatu LCD: -Termostat znajduje się na przedniej powierzchni grzejnika, co pozwala na bardzo łatwy dostęp - Łatwy w użyciu  - Wyraźny i duży wyświetlacz z podświetleniem tła - Wszechstronna nawigacja po menu  - Precyzja dzięki elektronicznemu czujnikowi temperatury  - Wbudowane urządzenie do pomiaru czasu - dla oszczędności kosztów 

Nasz termostat LCD to obecnie najbardziej komfortowa i energooszczędna kontrola pracy grzejników Jawotherm. Zintegrowana elektronika pozwala nam stworzyć osobisty profil grzania z indywidualnymi interwałami czasowymi dla każdego dnia tygodnia (24h na dzień, 7 dni w tygodniu). Dla każdego dnia można zaprogramować trzy różne temperatury. 

Nawigacja po menu jest łatwa do zrozumienia i dobrze widoczna na dużym podświetlanym wyświetlaczu.  Kolejną wielką zaletą jest czujnik temperatury wbudowany w dolnej części grzejnika. 

 

Dzięki temu grzejnik Jawo zatrzymuje pobór mocy w określonym momencie po osiągnięciu żądanej temperatury.  Proces ten jest wspierany przez stałą emisję ciepła z ceramicznego rdzenia o nazwie Koalit. W ten sposób osiąga się dokładnie pożądaną temperaturę i zapobiega się przegrzewaniu pomieszczeń.

To tylko kolejny wkład w obniżenie wydatków na ogrzewanie, ponieważ zużywa się tylko niezbędną ilość energii potrzebnej do osiągnięcia pożądanej temperatury pomieszczenia.

Grzejniki Jawo spełniają najnowsze normy (od 01.01.2018) Komisji Unii Europejskiej, wszystkie grzejniki elektryczne muszą posiadać elektroniczne termostaty z możliwością programowania czasu i temperatury. Każdy termostat musi mieć sygnał dzwiękowy przy włączaniu i wyłączaniu grzejnika.

Okno_www.png
Handy-Jawohome.jpg