https://20787b06-4de4-425c-9029-0b8e4c59d874.goaffpro.com/
top of page

Termostat T1 dla grzejników Jawotherm

 

Oszczędność grzejnika w 60 procentach zależy od jego termostatu.

Nowy termostat elektroniczny Jawo-T1 to w całości produkt firmy Jawo GmbH. To wynik analizy niezliczonych rozmów z klientami, to chęć stworzenia takiego termostatu, którego dla grzejników elektrycznych w tej postaci jeszcze nikt nie wymyślił. Nie było łatwo stworzyć termostat spełniający wszystkie najnowsze normy unijne oraz bardzo wymagające niemieckie przepisy bezpieczeństwa użytkownika uwzględniając również jego sugestie. Termostat Jawo-T1, to kamień milowy w sterowaniu grzejnikami Jawo. Jako jedyny termostat Jawo-T1 potrafi również regulować temperaturę powierzchni grzejnika.

Obsługa termostatu Jawo-T1 odbywa się poprzez tekstowe menu w 5 językach również w języku polskim.  

 
Nowe sterowanie zawiera wiele nowych funkcji, które upraszczają obsługę grzejników serii Jawotherm.

  • Ręczny oraz automatyczny tryb ogrzewania

  • Zabezpieczenie kodowe

  • 10 programów temperaturowo czasowych

  • Funkcja timera

  • Funkcja urlopu/nieobecności

  • System „Open Window“ rozpoznający otwarcie okna

  • System „Optimum Start“ samouczący system do uzyskania temperatury pomieszczenia o danym czasie

  • System „No Frost“ zabezpieczający pomieszczenie w razie wystąpienia nieoczekiwanego przymrozku

  • System „No Overheat“ wyłączający segment grzejnika przykryty przez nieuwagę np. ręcznikiem

  • Interfejs dla dodatkowego modułu WiFi do podłączenia kolejnych czujników i grzejników w pomieszczeniu

Grzejniki Jawo spełniają najnowsze normy (od 01.01.2018) Komisji Unii Europejskiej, wszystkie grzejniki elektryczne muszą posiadać elektroniczne termostaty z możliwością programowania czasu i temperatury. Każdy termostat musi mieć sygnał dźwiękowy przy włączaniu i wyłączaniu grzejnika oraz wiele innych wymogów.

Opcjonalnie termostat ten posiada możliwość sterowania przez aplikację. Oznacza to, że użytkownik może łączyć się z termostatem za pomocą smartfona lub tabletu i zdalnie kontrolować ustawienia temperatury. Aplikacja może umożliwić również planowanie harmonogramu grzania lub chłodzenia w zależności od preferencji użytkownika. Sterowanie termostatem przez aplikację jest wygodne i umożliwia użytkownikowi dostęp do termostatu z dowolnego miejsca, gdzie jest dostęp do internetu.

Termostat LCD dla grzejników Jawo Lamina

Zalety termostatu LCD: -Termostat znajduje się na przedniej powierzchni grzejnika, co pozwala na bardzo łatwy dostęp - Łatwy w użyciu  - Wyraźny i duży wyświetlacz z podświetleniem tła - Wszechstronna nawigacja  - Precyzja dzięki elektronicznemu czujnikowi temperatury  - Wbudowane urządzenie do pomiaru czasu - dla oszczędności kosztów 

Nasz termostat LCD to obecnie najbardziej komfortowa i energooszczędna kontrola pracy grzejników Jawo-LAMINA. Zintegrowana elektronika pozwala nam stworzyć osobisty profil grzania z indywidualnymi interwałami czasowymi dla każdego dnia tygodnia (24h na dzień, 7 dni w tygodniu). Dla każdego dnia można zaprogramować trzy różne temperatury. 

Nawigacja  jest łatwa do zrozumienia i dobrze widoczna na dużym podświetlanym wyświetlaczu.  Kolejną wielką zaletą jest czujnik temperatury wbudowany w dolnej części grzejnika. 

Dzięki temu grzejnik Jawo-LAMINA zatrzymuje pobór mocy w określonym momencie po osiągnięciu żądanej temperatury.  Proces ten jest wspierany przez stałą emisję ciepła z ceramicznego rdzenia. W ten sposób osiąga się dokładnie pożądaną temperaturę i zapobiega się przegrzewaniu pomieszczeń. To tylko kolejny wkład w obniżenie wydatków na ogrzewanie, ponieważ zużywa się tylko niezbędną ilość energii potrzebnej do osiągnięcia pożądanej temperatury pomieszczenia.

Grzejniki Jawo-LAMINA spełniają najnowsze normy (od 01.01.2018) Komisji Unii Europejskiej, wszystkie grzejniki elektryczne muszą posiadać elektroniczne termostaty z możliwością programowania czasu i temperatury. Każdy termostat musi mieć sygnał dźwiękowy przy włączaniu i wyłączaniu grzejnika.

jawo-5.png
Okno_www.png
Handy-Jawohome.jpg
bottom of page