Termostat LCD

Zalety termostatu LCD: -Termostat znajduje się na przedniej powierzchni grzejnika, co pozwala na bardzo łatwy dostęp - Łatwy w użyciu  - Wyraźny i duży wyświetlacz z podświetleniem tła - Wszechstronna nawigacja po menu  - Precyzja dzięki elektronicznemu czujnikowi temperatury  - Wbudowane urządzenie do pomiaru czasu - dla oszczędności kosztów 

Nasz termostat LCD to obecnie najbardziej komfortowa i energooszczędna kontrola pracy grzejników Jawotherm. Zintegrowana elektronika pozwala nam stworzyć osobisty profil grzania z indywidualnymi interwałami czasowymi dla każdego dnia tygodnia (24h na dzień, 7 dni w tygodniu). Dla każdego dnia można zaprogramować trzy różne temperatury. 

Nawigacja po menu jest łatwa do zrozumienia i dobrze widoczna na dużym podświetlanym wyświetlaczu.  Kolejną wielką zaletą jest czujnik temperatury wbudowany w dolnej części grzejnika. 

 

Dzięki temu grzejnik Jawo zatrzymuje pobór mocy w określonym momencie po osiągnięciu żądanej temperatury.  Proces ten jest wspierany przez stałą emisję ciepła z ceramicznego rdzenia o nazwie Koalit. W ten sposób osiąga się dokładnie pożądaną temperaturę i zapobiega się przegrzewaniu pomieszczeń.

To tylko kolejny wkład w obniżenie wydatków na ogrzewanie, ponieważ zużywa się tylko niezbędną ilość energii potrzebnej do osiągnięcia pożądanej temperatury pomieszczenia.

Grzejniki Jawo spełniają najnowsze normy (od 01.01.2018) Komisji Unii Europejskiej, wszystkie grzejniki elektryczne muszą posiadać elektroniczne termostaty z możliwością programowania czasu i temperatury. Każdy termostat musi mieć sygnał dzwiękowy przy włączaniu i wyłączaniu grzejnika.

Termostat bezprzewodowy

Elektroniczny termostat sterowany przez pilota z wyświetlaczem LCD.

W pilocie znajduje się czujnik temperatury pomieszczenia.

Możliwość programowania czasu i temperatury do 16 grzejników w jednej strefie temperaturowej.

WAŻNE - wybierając grzejniki ze sterowaniem bezprzewodowym należy dokupić ww pilot.

Do każdej strefy (pokój, salon, łazienka, kuchnia) należy dokupić odpowiednią ilość pilotów.

Grzejniki Jawo spełniają najnowsze normy (od 01.01.2018) Komisji Unii Europejskiej, wszystkie grzejniki elektryczne muszą posiadać elektroniczne termostaty z możliwością programowania czasu i temperatury. Każdy termostat musi mieć sygnał dźwiękowy przy włączaniu i wyłączaniu grzejnika.

Jawotherm
Jawotherm